Technologia SpeedMixera

Ciągła poprawa od ponad 40 lat, prowadząca do najbardziej zaawansowanych technologii mieszania dostępnych obecnie.

12 najwiekszych korzyści SpeedMixera:

 1. Wysoce powtarzalne rezultaty – doskonałe mieszanie za każdym razem dzięki precyzyjnemu mieszaniu wirów w precyzyjnej maszynie.
 2. Brak pęcherzyków – mieszanie i odpowietrzanie osiągnięto równocześnie dzięki technologii DAC (podwójna asymetryczna odśrodkowa).
 3. Brak czyszczenia – mieszanie odbywa się w niedrogich i jednorazowych pojemnikach.
 4. Szybko wymieszaj wszystko – mieszaj półstałe ciało stałe, pasty, oleje, płyny, proszki, kremy, w dowolnej kombinacji, w ciągu kilku sekund do kilku minut. Mieszanie o wysokiej lepkości nie jest wyzwaniem. Wymieszaj i potrząśnij też ciałami stałymi.
 5. Ograniczona ekspozycja na działanie chemikaliów – mieszanie przeprowadza się w zamkniętym pojemniku.
 6. Praktycznie nie ma strat materialnych – nie ma noży lub misek do czyszczenia. Innym powodem, że miksery odśrodkowe są lepsze niż mieszalniki z łopatkami.
 7. Łatwa obsługa – programowalne cykle zapewniają identyczną partię mieszania na partię.
 8. Opcjonalna próżnia SpeedMixing – usuwa powietrze, wilgoć, rozpuszczalniki, itp., Znajdujące się w materiałach.
 9. Opakowanie strzykawki – opatentowane mieszanie bezpośrednio w strzykawce lub łatwe przenoszenie z miski mieszającej do strzykawek.
 10. Skalowalna od <1g do nieskończoności – SpeedMix z preparatów w skali laboratoryjnej do najnowocześniejszej produkcji (<1g do 5 kg) lub zmienia się na większą tradycyjną mieszankę produkcji.
 11. Nie ma potrzeby odsysania powietrza – Zoptymalizowana podwójna wirówka asymetryczna umożliwia odgazowywanie i deairing oraz mieszanie występujące jednocześnie wewnątrz SpeedMixer.
 12. Nie ma potrzeby regulacji przeciwwagi – technologia SpeedMixer pozwala użytkownikowi na wymianę bez konieczności regulacji wagi przed każdym cyklem mieszania.

 


 

Filmy demonstracyjne

Przed & Po

SIlikon + koncentrat barwny

Plastelina

Ms Polymer + koncentrat barwny