O NAS

Mixmann to oficjalny dystrybutor mieszalników SpeedMixer w Polsce – od maszyn i akcesoriów po wiedzę na temat mieszania – jesteśmy tu, aby pomóc.

SpeedMixer to najbardziej zaawansowana technologia mieszania dostępna obecnie na rynku, w pełni zdolna do mieszalnia różnych materiałów o krytycznych lepkościach w dowolnej kombinacji szybko i powtarzalnie.

Proces mieszania odbywa się w zamkniętych pojemnikach, bez użycia jakichkolwiek mieszadeł przy jednoczesnym odpowietrzeniu. SpeedMixer perfekcyjnie miesza m.in: farby, farby drukarskie, emalie, sylikony, pasty, żywice, kleje, smary, kremy, kosmetyki, emulsje, lakiery do paznokci, proszki, nanochemie (nanorurki, grafen itp.), pasty lutownicze, masy stomatologiczne, masy uszczelniające, poliuretanowe, masy do szyb zespolonych, akryle, polisufilydy, ceramike, farmaceutyki  – wszystkie trudno łączące się ze sobą materiały. MIESZAJ:  SZYBKO, DOKŁADNIE , ZAWSZE POWTARZALNIE i Z JEDNOCZESNYM ODPOWIETRZENIEM.

Wagi próbek wahają się od 1g – do 10kg w zależności od specyfikacji mieszalnika i mogą być mieszane w pojemnikach oraz kartuszach. SpeedMixer absolutnie nie wymaga czyszczenia.